Kuchnie na zamówienie mogą przybierać teraz praktycznie dowolne kolory i wzory. Jeśli potrzebna jest nam teraz nowa zabudowa kuchenna – korzystajmy z tego!

Czytaj Więcej

Trzaskanie drzwi w szafkach kuchennych to zdecydowanie upierdliwa rzecz. Robisz kolację dla kilku osób i wyciągając naczynia z szafki, która zazwyczaj położona jest dosyć wysoko.

Czytaj Więcej

Jedną z niezmiernie ważnych decyzji, które należy podjąć podczas aranżacji domowej kuchni jest dobór odpowiednich i optymalnych pod wieloma względami mebli.

Czytaj Więcej

Zdaniem wielu specjalistów od aranżacji wnętrza, meble kuchenne są najważniejszymi meblami w domu. Meble kuchenne muszą spełniać najwięcej funkcji i niestety najwięcej również kosztują.

Czytaj Więcej

Większość osób w dzisiejszych czasach idzie na tak zwane „skróty”. Chce kupić wszystko szybko, bez zbędnego wysiłku i oszczędzić przy tym możliwie jak najwięcej czasu oraz pieniędzy.

Czytaj Więcej

Szafy z drzwiami przesuwanymi całkowicie zdominowały wszelkie inne rozwiązania. Zaczęło się od zabudowy wnęk, a teraz takie drzwi są również w szafach stojących po prostu przy ścianie.

Czytaj Więcej